وزیر اطلاعات گفت: افرادی كه فریب سایت جاسوسی بنیاد رون اراد را خورده‌اند اگر تا قبل از 22 بهمن ماه خود را معرفی كنند و با سیستم اطلاعاتی همكاری داشته باشند به طور یقین تخفیفاتی درباره آنها صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه دولت درباره فعالیت‌های سایت رژیم صهیونیستی بنیاد رون اراد و اقدامات جاسوسی در این زمینه گفت: این وزارتخانه نه تنها اشراف اطلاعاتی درباره اقدامات مختلف سرویس اطلاعاتی موساد در داخل كشور دارد بلكه در كشورهای همسایه و اسلامی نیز حركات این سرویس جاسوسی را دنبال می‌كند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در جمهوری اسلامی ایران و كشورهای اطراف و حتی اسلامی در قالب NGO این بنیاد را از 20 سال بیش راه اندازی كرده كه ظاهری فریبنده و بشردوستانه هم به آن داده شده است. و به دنبال این هستند كه افرادی را از كشورهای مختلف جذب و به مجموعه خود دعوت كنند تا از این طریق بتوانند كار اطلاعاتی یا اقدامات مختلفی كه در كشورهای اسلامی انجام می‌شود را رصد كنند.

وزیر اطلاعات تصریح كرد: خوشبختانه از طریق اشراف اطلاعاتی توانستیم، بخش قابل توجهی از افرادی كه به این سایت مرتبط شده و فریب این سایت را خورده بودند، شناسایی كنیم.

وی افزود: گردانندگان این سایت سعی می‌كنند، افراد را با پول بفریبند. خوشبختانه تقریبا تمام كسانی كه از كشور خودمان با این سایت ارتباط برقرار كرده‌اند و بعضا فریب این سایت را خورده‌اند، شناسایی كرده‌ایم.

مصلحی خطاب به جوانان گفت: اعلام می‌كنم خدمت جوانان و افرادی كه تحت تاثیر القائات فریب كارانه این سایت قرار گرفته‌اند، توجه داشته باشند؛ فریب نخورند و اگر اقداماتی انجام داده‌اند، با شماره 113 وزارت اطلاعات ارتباط برقرار كنند ما در خدمت آنها هستیم تا بتوانیم آنها راهنمایی كنیم.

*تخفیف در مجازات برای افرادی كه همكاری می‌كنند

وزیر اطلاعات تصریح كرد: افرادی كه فریب این سایت را خورده‌اند اگر تا قبل از 22 بهمن ماه خود را معرفی كنند و با سیستم اطلاعاتی همكاری داشته باشند به طور یقین تخفیفاتی درباره آنها صورت خواهد گرفت.

مصلحی خاطر نشان كرد: این چیزی است كه موساد در كشور ما اجرا می‌كند و ما خوشبختانه اشراف خوبی نسبت به اقدامات جاسوسی آنها پیدا كرده‌ایم. وزارت اطلاعات با اقدامات خود صیانت خوبی از مردم كشور در جلوگیری از فریب اقدامات سرویس‌های جاسوسی رژیم ‌‌صهیونیستی انجام می‌دهد.

وزیر اطلاعات به جزییات دستگیری عوامل فریب خورده در ارتباط با این سایت اشاره كرد و گفت: بخشی از این افراد دستگیر و بخشی هم برای نفوذ در سیستم اطلاعاتی موساد مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند و بقیه هم شناسایی شده‌اند. منتها كار اطلاعاتی كه انجام می‌دهیم این است كه چقدر اینها تحت تاثیر قرار گرفته‌اند و متناسب با وضعیت خود و میزان اطلاعاتی كه در اختیار سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی قرار گرفته ‌است با آنها برخورد می‌شود.

مصلحی تاكید كرد: اما دستگاه قضایی برای افرادی كه خود را معرفی نكنند، مجازات‌های سنگینی تعیین خواهد كرد.مطالب مرتبط :
سران فتنه


برچسب ها :
شناسایی و دستگیری افراد مرتبط با بنیاد جاسوسی صهیونیستی "رون اراد " ,  وزیر اطلاعات گفت: افرادی كه فریب سایت جاسوسی بنیاد رون اراد را خورده‌اند اگر تا قبل از 22 بهمن ماه خود را معرفی كنند و با سیستم اطلاعاتی همكاری داشته باشند به طور یقین تخفیفاتی درباره آنها صورت خواهد گرفت. ,  وی افزود: رژیم صهیونیستی در جمهوری اسلامی ایران و كشورهای اطراف و حتی اسلامی در قالب NGO این بنیاد را از 20 سال بیش راه اندازی كرده كه ظاهری فریبنده و بشردوستانه هم به آن داده شده است. و به دنبال این هستند كه افرادی را از كشورهای مختلف جذب و به مجموعه خود دعوت كنند تا از این طریق بتوانند كار اطلاعاتی یا اقدامات مختلفی كه در كشورهای اسلامی انجام می‌شود را رصد كنند. ,  خبرگزاری فارس ,  سران فتنه ,  فتنه 88 ,  اسرائیل ,  رژیم صهیونیستی ,  جاسوسی ,  جاسوسان اسرائیل ,  وزارت اطلاعات , 

موضوع :
جهان اسلام , جوانان , رژیم صهیونیستی , اسرائیل , آمریكا , جنگ نرم , خبر , اخبار , عبرت , آمریکا پایان خط ظلم , سران فتنه , انگلیس , آشوب در سایه ,