كلینتون تمام 260 سفیر آمریكا در سراسر جهان را به واشنگتن فراخواند

خبرگزاری فارس: همزمان با اوج خشم مردمی در مصر علیه رژیم دیكتاتوری مبارك، وزارت خارجه آمریكا تمامی سفرا و دیپلمات‌های خود از سراسر جهان را در اقدامی بی سابقه برای برگزاری نشستی سیاسی به واشنگتن فراخوانده است.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "پالیتیكو "، "هیلاری كلینتون " وزیر امورخارجه آمریكا در اقدامی بی سابقه و همزمان با اعتراضات مردمی در مصر، تمامی سفرای آمریكا در كشورهای مختلف جهان را به واشنگتن فراخوانده است تا در نشستی سیاسی كه از 31 ژانویه (دو روز پیش) آغاز شده است، شركت كنند.

بنا بر این گزارش، در این نشست یك هفته‌ای در واشنگتن 260 نفر سفرا، مقامات كنسولگری‌ها‌ و دیگر دیپلمات‌های آمریكا از سراسر جهان حاضر هستند. این نشست قرار است اولویت‌های سیاسی آمریكا در سال جاری میلادی را مورد بررسی قرار دهد.

"فیلیپ كرولی " سخنگوی وزارت خارجه آمریكا در كنفرانسی مطبوعاتی اعلام كرد كه این نشست در ادامه "بازبینی توسعه و دیپلماسی چهارساله وزارت خارجه آمریكا " انجام خواهد شد كه به موضوع تغییر نقش و درخواست‌های ما از سفرایمان در خارج از كشور خواهد پرداخت.

با توجه به اینكه این نشست همزمان با اوج اعتراضات مردمی در مصر علیه رژیم دیكتاتوری "حسنی مبارك " ، این متحد كلیدی 30 ساله دولت آمریكا و همچنین ناآرامی‌ها در كشورهای دیگری چون تونس و یمن برگزار می شود، بسیاری از كارشناسان بر این باورند كه برگزاری چنین نشستی بی‌ارتباط با این رویدادها نبوده است.برچسب ها :
همزمان با اوج اعتراضات مردمی در مصر صورت گرفت . . . ,  كلینتون تمام 260 سفیر آمریكا در سراسر جهان را به واشنگتن فراخواند خبرگزاری فارس: همزمان با اوج خشم مردمی در مصر علیه رژیم دیكتاتوری مبارك ,  وزارت خارجه آمریكا تمامی سفرا و دیپلمات‌های خود از سراسر جهان را در اقدامی بی سابقه برای برگزاری نشستی سیاسی به واشنگتن فراخوانده است. ,  مصر ,  تحولات مصر ,  "هیلاری كلینتون " وزیر امورخارجه آمریكا در اقدامی بی سابقه و همزمان با اعتراضات مردمی در مصر ,  تمامی سفرای آمریكا در كشورهای مختلف جهان را به واشنگتن فراخوانده است تا در نشستی سیاسی كه از 31 ژانویه (دو روز پیش) آغاز شده است ,  شركت كنند. ,  "فیلیپ كرولی " سخنگوی وزارت خارجه آمریكا در كنفرانسی مطبوعاتی اعلام كرد كه این نشست در ادامه "بازبینی توسعه و دیپلماسی چهارساله وزارت خارجه آمریكا " انجام خواهد شد كه به موضوع تغییر نقش و درخواست‌های ما از سفرایمان در خارج از كشور خواهد پرداخت. ,  این نشست همزمان با اوج اعتراضات مردمی در مصر علیه رژیم دیكتاتوری "حسنی مبارك " ,  این متحد كلیدی 30 ساله دولت آمریكا و همچنین ناآرامی‌ها در كشورهای دیگری چون تونس و یمن برگزار می شود ,  بسیاری از كارشناسان بر این باورند كه برگزاری چنین نشستی بی‌ارتباط با این رویدادها نبوده است. , 

موضوع :
جهان اسلام , جوانان , رژیم صهیونیستی , اسرائیل , حقوق بشر آمریكایی , آمریكا , جنگ نرم , خبر , اخبار , عبرت , مهدویت , آمریکا پایان خط ظلم , آشوب در سایه , انگلیس ,