امروز منافقین با همكاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی "تجمعات جزیره‌ای و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در كشته‌ها با اقدام مسلحانه " را در دستور كار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پس از شكست سناریوی آشوب آمریكایی و اسرائیلی در هفته گذشته، و با توجه به برخی فراخوان‌های جدید فتنه‌گران خارج‌نشین، گروهك تروریستی منافقین قصد دارد كه امروز از اقدام مسلحانه علیه نظام بهره بگیرد.

بر این اساس برخی تیم‌های جدید منافقین در روزهای گذشته وارد كشور شده و تصمیم‌ دارند در صورت هرگونه تجمع احتمالی به منظور كشته‌‌سازی و با هدف ایجاد جو آشوب و خشونت، تعدادی از هموطنانمان را به شهادت برسانند.

این گروهك كه در اغتشاشات روز 25 بهمن با تیراندازی مستقیم 2 نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و 5 تن دیگر را به شدت مجروح كردند، این بار در نظر دارند با انبوه‌سازی كشته‌شدگان، هدف خود برای ایجاد آشوب در كشور را پیش ببرند.

بر این اساس، طی روزهای گذشته تماس‌هایی از سوی منافقین از داخل و خارج از كشور با برخی شهروندان صورت گرفته و آنها را تشویق به حضور در خیابان‌ها كرده‌اند.

همچنین پیامك‌هایی نیز از سوی منافقین در جهت دعوت به تجمع و آشوب به برخی از شهروندان تهرانی ارسال شده است.

از این روی، امروز منافقین با همكاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی تجمعات جزیره‌ای و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در كشته‌ها را در دستور كار خود قرار دهند.
برچسب ها :
مقابله مسلحانه با نظام؛ تصمیم امروز منافقین در برگزاری تجمعات ,  امروز منافقین با همكاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی "تجمعات جزیره‌ای و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در كشته‌ها با اقدام مسلحانه " را در دستور كار خود قرار دهند. ,  این گروهك كه در اغتشاشات روز 25 بهمن با تیراندازی مستقیم 2 نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و 5 تن دیگر را به شدت مجروح كردند ,  این بار در نظر دارند با انبوه‌سازی كشته‌شدگان ,  هدف خود برای ایجاد آشوب در كشور را پیش ببرند. ,  به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ,  پس از شكست سناریوی آشوب آمریكایی و اسرائیلی در هفته گذشته ,  و با توجه به برخی فراخوان‌های جدید فتنه‌گران خارج‌نشین ,  گروهك تروریستی منافقین قصد دارد كه امروز از اقدام مسلحانه علیه نظام بهره بگیرد. ,  فتنه 88 ,  فتنه 89 ,  فتنه گران ,  فتنه , 

موضوع :
جهان اسلام , فتنه 88 , جوانان , اسرائیل , رژیم صهیونیستی , حقوق بشر آمریكایی , آمریكا , جنگ نرم , خبر , اخبار , عبرت , آمریکا پایان خط ظلم , مهدویت , سران فتنه , انگلیس , آشوب در سایه ,