فائزه هاشمی که به همراه برادرش یاسر به شهرری آمده بود، با اعتراض گسترده زائران و اهالی ری مجبور به ترک حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شد.

به گزارش رجانیوز، فائزه و یاسر هاشمی که برای تشییع یکی از بستگان‌شان به شهرری آمده بودند، با اعتراض زائران از این مکان مقدس اخراج شدند.

زائران که  با شعارهای مرگ بر منافق، فائزه و برادرش را تا خروج کامل از حرم همراهی می کردند، نسبت به عدم برخورد جدی دستگاه قضایی با فرزندان آقای هاشمی اعتراض کردند.

گفتنی است جمع کثیری از اقشار مختلف ری پنج شنبه شب گذشته با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) انزجار خود را نسبت به تحرک 25 بهمن جریان ضدانقلاب اعلام کرده و خواستار محاکمه فوری موسوی و کروبی شده بودند.
برچسب ها :
فائزه‌هاشمی از حرم‌حضرت‌عبدالعظیم(ع) اخراج‌شد ,  فائزه هاشمی که به همراه برادرش یاسر به شهرری آمده بود ,  با اعتراض گسترده زائران و اهالی ری مجبور به ترک حرم حضرت عبدالعظیم(ع) شد. , 

موضوع :
جهان اسلام , فتنه 88 , جوانان , اسرائیل , رژیم صهیونیستی , آمریكا , جنگ نرم , خبر , اخبار , هاشمی , ماجرا های هاشمـــــــی , خاندان هاشـــــــــمی , كـــــروبی , عبرت , آمریکا پایان خط ظلم , غزه , سران فتنه , انگلیس , آشوب در سایه ,