یک سایت ضدانقلاب:از بیانیه های موسوی بخاری بلند نمی شود


عضو گروهك ادوارتحكیم می گوید از بیانیه های موسوی، بخاری بلند نمی شود.
به گزارش جهان به نقل از کیهان:«م-خ» در گفت وگو با یكی از سایت های ضدانقلابی، خود را عضو شورای سیاستگذاری ادوارتحكیم معرفی كرد و درباره بیانیه چندی پیش موسوی گفت: صدور چنین بیانیه هایی از عدم صدور آن بهتر است اما نمی تواند موجی در میان دانشجویان ایجاد كند.
وی در گفت وگو با خودنویس افزود: وقتی به كلیت این بیانیه نگاه می كنیم، می بینیم كه آذر و 16آذر صرفاً تبدیل به یك بهانه برای صدور بیانیه ای كلی شده است. صدور چنین بیانیه ای شاید شائبه استفاده ابزاری از جریان های دانشجویی را زنده كند، گرچه صدورش از عدم صدورش بهتر است(!) این بیانیه نمی تواند دانشجویان را تكان دهد. عضو گروهك ادوارتحكیم همچنین اظهار داشت: راهبردهای این بیانیه همان راهبردهای یك سال و نیم گذشته است. داستان صبر و استقامت، اما غیر از این ما راهكار شگفت انگیزی در بیانیه نمی بینیم. كلاً برای مخالفان، آینده نگران كننده است و ما برنامه خاصی از امثال موسوی نمی بینیم.
در همین حال علی افشاری عضو فراری گروهك تحكیم هم بیانیه موسوی را ضعیف و مبهم خواند. وی اظهار داشت: می توان گفت جنبش سبز به همان رویكرد اصلاح طلبان در دوران هشت ساله خاتمی بازگشته. من فكر می كنم اینجا حرف آقای علیجانی هم صادق خواهد بود (در گفتگو با روز آنلاین) كه تداوم این روند ( با بررسی مواضع جنبش سبز و مهندس موسوی در 6 ماه گذشته) می شود مشابه دوره دوم ریاست جمهوری سیدمحمد خاتمی، و در انتهای منطقی این روند، تعطیلی كامل جنبش، و افراد این جنبش مثل آقای میرحسین موسوی و كروبی به چهره های سیاسی تبدیل خواهند شد، ولی دیگر در موضع رهبری یك جنبش اجتماعی یا سیاسی نخواهند بود.
پیش از این هم برخی محافل ضدانقلاب به پرخاش علیه موسوی برخاسته و تصریح كرده بودند ادعای اجرای بدون تنازل قانون اساسی یا خط امام می تواند به ضرر خود موسوی تمام شود و « باهمین قانون اساسی و حرف های ]امام[ خمینی، موسوی تا حالا باید چند بار به دار كشیده شده باشد.»
برخی دیگر از محافل ضد انقلاب، از این كه موسوی چندین ماه است به موجودی بی تحرك تبدیل شده و حتی یك بیانیه هم نمی دهد، ابراز نارضایتی كرده بودند كه ظاهراً به صدور بیانیه بی خاصیت اخیر منجر شده است.برچسب ها :
میرحسین موسوی و توهماتش ,  میرحسین موسوی ,  یک سایت ضدانقلاب:از بیانیه های موسوی بخاری بلند نمی شود ,  عضو گروهك ادوارتحكیم ,  بیانیه های موسوی ,  محافل ضدانقلاب به پرخاش علیه موسوی برخاسته و تصریح كرده بودند ادعای اجرای بدون تنازل قانون اساسی یا خط امام می تواند به ضرر خود موسوی تمام شود و « باهمین قانون اساسی و حرف های ]امام[ خمینی ,  موسوی تا حالا باید چند بار به دار كشیده شده باشد.» , 

موضوع :
سران فتنه , آمریکا پایان خط ظلم , عبرت , كـــــروبی , خاندان هاشـــــــــمی , هاشمی , اخبار , خبر , جنگ نرم , ماجرا های هاشمـــــــی , آمریكا , اسرائیل , رژیم صهیونیستی , جوانان , فتنه 88 ,