پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : آمنه بهرامی؛ همان دختری که مردانگی را از علی (ع) آموخت و به زیبایی چشم پوشید بر گناه کسی که دنیا را برایش تیره و تار کرد. دنیا در برابر چشمان آمنه تیره و تار اما نور دلش دو چندان شد.
آمنه بهرامی چه  زیبا گفت از عشق اش به وطن، به ایران و ایرانی و چه زیبا گفت و تقدیر کرد از رهبر و رییس جمهورش.

شاید چشمان او برای ابد بسته شد اما او چشم نبست بر خون هزاران شهیدی که درخت انقلاب را ابیاری کرده است. او چشم نبست بر رهبری که بهترین رهبرهای دنیاست و چشم نبست بر ممکت اش، بر وطن اش و بر ملت ایران

دولت اسپانیا او را تطمیع کرد:

«چشمانت را به مانند روز اول خوب می کنیم؛
اما به یک شرط: در تلویزیون ما حاضر شوی و اعلام پناهندگی کنی و در تلویزیون ما از دولت و نظام ایران بدگویی کنی.»

اما آمنه خیلی مردتر است از امثال محمد حسینی ها.

امثال حسینی ها مملکت و وطن و مردم خود را به چند دلار فروختند؟

اما آمنه نشان داد عشق به وطن یعنی چه!

آمنه ایستاد و عشق اش را به هیچ قیمتی نفروخت حتی به قیمت درمان چشمان اش.

او عاشق ایران است. اوشعار نمی دهد و اهل عمل است. او از همه انهایی که در گوشه ای از دنیا نشسته اند و خود را عاشق اب و خاک ایران می دانند عاشق تر است.

آمنه مردانه در برابر ضد انقلاب ایستاد و حاضر به پناهندگی نشد.

او مردانه ایستاد و به وطن فروشان درس مردانگی داد.

خود را کوچکتر از آن میدانم که سخن از مردانگی زنی بر زبان جاری کنم که از خیلی کسانی که مردانگی را در صدای بلند و موی صورت می دانند، مردتر است.

آمنه مردتر است از هرچه میرحسین و کروبی و خاتمی و تمام کسانی که به عشق حضور در تی وی های لس انجلسی پا می گذارند بر آرمان های ملتی بزرگ با هزاران سال ریشه و اعتقاد. بر آرمان های ملتی که امروز بروی پای خودش ایستاده و زیر بار حرف زور کسی هم نرفته است.

آمنه مردانگی را در کلاس زینب (س) آموخته و باید بوسید دستان پدر و مادری را که چنین مردی تربیت کرده اند.

افتخار می کنم در مملکتی زندگی می کنم که نفس های مردانی چون آمنه بهرامی در هوای شهرش موج می زند و آسمان شهرم تطهیر شده از نفس کمتر از حیوان امثال محمد حسینی ها !
برچسب ها :
«آمنه بهرامی» برای پناهندگی به اسپانیا دعوت شد ,  آمنه بهرامی؛ همان دختری که مردانگی را از علی (ع) آموخت و به زیبایی چشم پوشید بر گناه کسی که دنیا را برایش تیره و تار کرد. دنیا در برابر چشمان آمنه تیره و تار اما نور دلش دو چندان شد. , 

موضوع :
قرآن كریم , جهان اسلام , فتنه 88 , جوانان , محمود احمدی نژاد , رئیس جمهور , اسرائیل , حقوق بشر آمریكایی , آمریكا , جنگ نرم , خبر , اخبار , زنان , عبرت , آمریکا پایان خط ظلم ,