پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : مراسم بزرگداشت و یادواره شهیده نسرین افضل شهید برگزیده سال از سوی سازمان بسیج مستضعفین با حضور اقشار مختلف مردم و خواهران بسیجی و نیز با حضور مسئولین شهرستان ملارد در مسجد جامع خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد .
سپاه شهرستان ملارددر این مراسم با شکوه که به همت خواهران بسیجی حوزه ۵۰۲ سپاه شهرستان ملارد برگزار گردید ابتدا سرهنگ پاسدار محمد قدیری فرماندهی سپاه شهرستان ملارد ضمن خیر مقدم کویی ، به تشریح ابعاد زندگی و شهادت این شهیده گرانقدر پرداخت و همچنین بر این نکته تاکید نمود که اگر شهدا  نبودند و راه شهدا نبود بدون شک راه را گم می کردیم و هرگز نمی توانستیم در مراحل مختلف از امتحانات متعدد سر راه موفق و سر بلند بیاییم  .

سرهنگ محمد قدیری فرمانده سپاه شهرستان ملارد

در این مراسم همچنین حاج آقا رضائی مسئول محترم سازمان بسیج مداحان ضمن تشکر از برگزاری این چنین مراسمات پربرکت و پر ثمر برای انقلاب ، به مداحی پیرامون عرصه شهادت پرداختند . ایشان همچنین برای قدردانی از مجری این مراسم سرکار خانم اینانلو هدیه ای بزرگ را که همان دیدار خصوصی با رهبر معظم انقلاب (مدظله) بود به ایشان تقدیم کرد .

سپس سردار نصیری جانشین محترم  فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)استان تهران به عنوان سخنران ویژه مراسم ، به تبیین ابعاد روحیه جهاد و شهادت طلبی شهیده نسرین افضل پرداخت . وی همچنین با اشاره به ادامه داشتن جنگ در ابعاد تازه بین جهان اسلام و استکبار خون خوار اضافه کرد ما در عصر کنونی مورد آماج حملات دشمن از طریق رسانه های جمعی به خصوص فضای سایبری (فضای مجازی) قرار گرفته ایم . سردار نصیری با اشاره به این نکات خاطر نشان کرد وظیفه کنونی ما در جبهه تقابل با استکبار افزایش بصیرت عمومی در جامعه است .

سردار نصیری جانشین سپاه سیدالشهدا(ع)

همچنین در آخر به برگزیدگان مسابقه دلنوشته ای به شهیده نسرین افضل  که در طول مراسم برگزار شده بود جوایزی اهدا شد .

سرهنگ محمد قدیری ، سپاه شهرستان ملارد

برچسب ها :
برگزاری یادواره شهیده نسرین افضل در شهرستان ملارد ,  سرهنگ محمد قدیری ,  سردار نصیری , 

موضوع :
جهان اسلام , شهدا , شهید آوینی , شعر شهید آوینی , جوانان , فتنه 88 , دلنوشته های من , خبر , اخبار , شهیـــــــد , جانبــــــــاز , مهدویت , بسیج , عكس ,