شكستن قبح و عبور از ارزشها با كدامین توجیه ؟

 مدتی است در سراسر كشور با موجی كاملا متفاوت روبرو گشته ایم كه توجه مسئولین را بیش از پیش می طلبد .

این موج با استفاده از عمل مثبتی به نام ترك اعتیاد و حمایتی عجیب با انتشار كتابچه ها و نصب بیلبورد های تبلیغاتی دست به حركتی سیاست مدارانه و آرام زده است كه در همه جای ایران به صورت گسترده قابل مشاهده است . همانطور كه می دانید در مملكت اسلامی ما فقط و فقط دو قشر به نام گمنام شناخته می شود ( شهید گمنام و سربازان گمنام امام زمان(عج)) . اما این موج با سوء استفاده از نام گمنام سعی در حذف گام به گام ارزش ها و به خصوص نام مقدس گمنام  دارند . از این رو اقدام به تشكیل انجمن هاو كمپ های ترك اعتیاد با پسوند گمنام نموده اند . كه از آن جمله می توان به انجمن معتادان گمنام و انجمن نیكوتینی های گمنام اشاره كرد . وقتی از آنها پرسیده می شود كه چرا از نام گمنام استفاده كرده اید در جواب می گویند كه ما می خواهیم گمنام كار كنیم و گمنام بمانیم ؟؟!

آری ما نیز در پاسخ به آنها می گوییم كه اگر شما دنبال گمنامی هستید چرا از بیلبورد های تبلیغاتی با هزینه های گزاف استفاده نموده و در ضمن شماره های تماس موبایل خود را نیز در سطح شهر ها در بیلبورد ها قرار می دهید ؟؟ و . . .

در قسمتی از سنت های دوازده گانه این تشكل ها نوشته شده كه : 

رهبران ماخدمتگزاران مورد اعتماد ما هستند و رهبران مـا حكومت نمی كنند .

آیا این حمله به رهبریت ولایت فقیه نیست ؟


حال شما مخاطبین ارزشی و انقلابی نظر خود را در این مورد بنویسید . . .    


برچسب ها :
حمله مستقیم به رهبری ولایت فقیه . . . ,  شما برای این تصاویر تیتر بزنید . . . ,  شهید گمنام و سربازان گمنام امام زمان(عج) ,  در قسمتی از سنت های دوازده گانه این تشكل ها نوشته شده كه : رهبران ما افراد مورد اعتماد ما هستند و رهبران ما حكومت نمی كنند . آیا این حمله به رهبریت ولایت فقیه نیست ؟ ,