پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه احتمال دارد که دیگر اعضای هیئت امنا بنده را کاندیدای ریاست دانشگاه آزاد کرده باشند، گفت: ریاست دانشگاه آزاد را تنها به شرط اجماع اعضای هیئت امنا یا تکلیف شدن می‌پذیرم.



فرهاد دانشجو عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که منابع آگاه اعلام کردند شما گزینه نهایی و اصلی ریاست دانشگاه آزاد هستید، گفت: بنده اعلام کردم که در صورت تکلیف یا اجماع اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد، ریاست این دانشگاه را می‌پذیرم.

وی افزود: فکر نمی‌کنم تکلیف و اجماعی صورت گرفته باشد و اگر اجماع اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد نباشد و تکلیفی هم در کار نباشد، ریاست دانشگاه آزاد را نمی‌پذیرم.

دانشجو در پاسخ به این سؤال که آیا تکلیفی برای شما شده که رئیس دانشگاه آزاد شوید؟ گفت: هنوز خیر.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که براساس اخبار به دست آمده اجماع اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد برای ریاست شما بر دانشگاه آزاد صورت گرفته است؟ گفت: تا آنجا که می‌دانم اجماعی صورت نگرفته است. یا باید اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد برای ریاست بنده بر این دانشگاه اجماع کنند و یا تکلیف شود که رئیس شوم.

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما فردا چه گزینه‌ای به عنوان رئیس دانشگاه آزاد در جلسه هیئت امنا انتخاب می‌شود؟ گفت: باید در جلسه فردا گزینه‌ها و صلاحیت‌ها بررسی شود. دو تا سه گزینه را در ذهن دارم و در جلسه فردا مطرح خواهم کرد.

دانشجو در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه فردا قطعاً رئیس دانشگاه آزاد انتخاب می‌شود؟ گفت: انشاءالله فردا در جلسه هیئت امنا، رئیس دانشگاه آزاد انتخاب می‌شود.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که آیا شما هم کاندیدای ریاست دانشگاه‌ آزاد شده‌اید؟ گفت: بنده خودم را کاندیدا اعلام نکردم اما احتمال می‌دهم سایر اعضا بنده را کاندیدا کرده باشند.





برچسب ها :
فرهاد دانشجو : ریاست دانشگاه آزاد را به شرط ‘اجماع’ یا ‘تکلیف’ می‌پذیرم , 

موضوع :
جوانان , جنگ نرم , خبر , اخبار , هاشمی , خاندان هاشـــــــــمی , سران فتنه ,