پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها :

با این وضعیت امیدوار کننده به زودی برخی زوج‌های ایرانی خوهند توانست افتخار تازه‌ای بیافرینند و رکورد تازه‌ای در کتاب گینس ثبت کنند! (رکورد طلاق در دو ثانیه به خاطر دلایل چرت و پرت).همسرم باقالی پاک کردن بلد نیست، “طلاق می‌خواهم”. شوهرم پایش گنده است، “طلاق می‌خواهم”. همسرم پلی‌استیشن بازی می‌کند، “طلاق می‌خواهم”. دسته گل عروسی را مادر زنم انتخاب کرده، “طلاق می‌خواهم”. همسرم توانایی کشتن سوسکها را ندارد و با آنها وارد مذاکره می‌شود، “طلاق می‌خواهم”. بابا بزرگ همسرم دهنش کجه، “طلاق می‌خواهم”. از نوه عمه مادر زن پسرخاله برادر خانمم خوشم نمی‌آید، “طلاق می خواهم”. خدار و صد هزار مرتبه شکر که همه این دلایل بسیار منطقی و موجه هستند برای طلاق!

با این وضعیت امیدوار کننده به زودی برخی زوج‌های ایرانی خوهند توانست افتخار تازه‌ای بیافرینند و رکورد تازه‌ای در کتاب گینس ثبت کنند! (رکورد طلاق در دو ثانیه به خاطر دلایل چرت و پرت).

 در همین زمینه یکی از …. اعلام کرد که با روند موفقیت آمیز در عرصه طلاق در حال حاضر !گه زوجهای ایرانی در حال فتح قله‌های آن می‌باشند به زودی نمایشگاه طلاق آسان (ازدواج آسان دیده بودیم اما این یکی نه!) برگزار می‌شود و شعار این نمایشگاه که با عنوان: «صبر چیه! بساز چیه! مهرم حلال جونم آزاد» و همچنین با شعار:«نون و پنیر و شیشه، زندگی بی‌طلاق نمی‌شه!» انتخاب شده، نشانگر اهمیت بالای این نمایشگاه در بین زوجهای ایرانی است.

از سوی دیگر یکی از کارگردانان مطرح کشور اعلام کرده است که به زودی فیلم طلاق در ۶۰ ثانیه را خواهد ساخت تا همگان به استعداد فوق العاده برخی زوج‌های ایرانی پی ببرند.

در این بین یکی از محضرداران در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ما به تازگی به شرطی عقد می‌کنیم که طلاقشان را هم پیش ما بیایند و در عقدنامه ذکر می‌کنیم که طلاق حتما باید در همین محضرخانه انجام شود.

البته به نظر می‌رسد که بعضی از خانم‌ها  ازدواج را با عروسک بازی و خاله بازی‌های دوران کودکی و همچنین برخی آقایان این امر مقدس را با بازی هفت سنگ اشتباه گرفته‌اند.

در همین زمینه یکی از کارشناسان پیشنهاد کرد که فعلا جوانان نام برده از ازدواج خودداری کنند و بیشتر وقت را صرف دیدن حنا در مرزعه و حاج زنبور عسل کنند! چرا که به نظر می‌رسد اقتضای سنی آنان در همین حد است. از این حرفا گذشته اینگونه که از روحیه برخی‌ها پیداست دیگر دوره با لباس سفید می‌روی با لباس سفید هم برمی‌گردی در زندگی آن دسته از زوج‌های جوانی که ازدواج را با تیله بازی اشتباه گرفته‌اند سر رسیده است والان برای برگشت نیازی به لباس سفید ندارند!


  

برچسب ها :
طنز/ طلاق در ۶۰ ثانیه ,  پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : با این وضعیت امیدوار کننده به زودی برخی زوج‌های ایرانی خوهند توانست افتخار تازه‌ای بیافرینند و رکورد تازه‌ای در کتاب گینس ثبت کنند! (رکورد طلاق در دو ثانیه به خاطر دلایل چرت و پرت). , 

موضوع :
جوانان , زنان , اخبار , خبر ,