پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : محمدسعید ذاکری یک بچه حزب‌اللهی به تمام معناست؛ روحانی، بسیجی، مؤمن، متعهد، ‌بصیر‌، انقلابی‌‌، آرمانگرا‌، ارزشی که مطمئناً اینگونه برخوردهای قضایی خللی در اعتقادش به اسلام و نظام و انقلاب و ولایت فقیه وارد نمی‌کند.


به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، وبلاگ جنود رحمان نوشت: یک زمانی برخی نهادهای مسئول کشور مثل پلیس ۱۱۰‌، اورژانس، آتش‌نشانی و … با افتخار ‌اعلام می‌کردند که مأموران ما ‌بعد از هر تماس شهروندان ‌در کمتر از ۱۰ دقیقه یا ۵ دقیقه در محل مورد نظر ‌حضور می‌یابند و …

حالا قوه قضاییه باید با افتخار اعلام کند که بعد از هر انتقاد به یک فرد خاص، مأموران مربوطه در کمتر از یک روز ‌شخص منتقد را بازداشت می‌کنند.

این چندمین باری است که یک روزنامه‌نگار آن‌ هم از نوع حزب‌الهی‌اش به جرم انتقاد از علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بازداشت و روانه زندان می‌شود.

یک‌بار حسین قدیانی، یک‌بار میثم نیلی، یک‌بار فلانی و فلانی و حالا هم محمدسعید ذاکری دبیر سیاسی هفته‌نامه ۹ دی و از همکاران خبرگزاری فارس.

هر بار هم از سوی وکیل آن فرد اعلام می‌شود که وی از بازداشت این افراد ندارد، در ادامه هم اعلام می‌شود که متهمین به دستور مدعی‌العموم بازداشت شده‌اند.

چرا این مدعی‌العموم محترم فقط در زمانی که به او انتقاد می‌شود، احساس وظیفه می‌کند و وارد میدان می‌شود.

مدعی‌العموم محترم که یک انتقاد ساده از این شخص را برنمی‌تابند، چرا در برابر ‌این همه توهین‌هایی که به شخص رئیس قوه مجریه در رسانه‌های کشور می‌شود، ‌اقدام خاصی انجام نمی‌دهد. تأکید می‌شود که بنده از موافقین احمدی‌نژاد نیستم.

و یا چرا ‌توهین‌های بی‌شرمانه ‌فائزه هاشمی رفسنجانی ‌به نظام جمهوری اسلامی و مسئولان ارشد حس انجام وظیفه مدعی‌العموم را تحریک نمی‌کند.

طَرَف به مقامات عالی‌رتبه نظام اهانت می‌کند اما راست راست و آزادانه برای خود می‌چرخد و حتی سفر خارجی می‌رود. یک ماه از دادگاه مهلت می‌گیرد اما دادگاهش ۵ ماه بعد برگزار می‌شود. و در نهایت سبک‌ترین محکومیت را برایش درنظر می‌گیرند که البته آن هم معلوم نیست در دادگاه تجدیدنظر تا چه حد تقلیل یابد.

اما از این طرف هنوز جوهر یادداشت هفته‌نامه ۹ دی در انتقاد به یک شخص خشک نشده، دبیر سیاسی‌اش را بازداشت می‌کنند و به انفرادی می‌فرستند.

نمی‌دانم…

محمدسعید ذاکری یک بچه حزب‌اللهی به تمام معناست؛ روحانی، بسیجی، مؤمن، متعهد، ‌بصیر‌، انقلابی‌‌، آرمانگرا‌، ارزشی و … که مطمئناً اینگونه برخوردهای قضایی خللی در اعتقادش به اسلام و نظام و انقلاب و ولایت فقیه وارد نمی‌کند.

ذاکری تا الان آزاد نشده چون مثل فائزه هاشمی از مصونیتی به اسم آقازادگی ‌برخوردار نیست.

کاش محمدسعید هم نام خانوادگی‌اش هاشمی رفسنجانی بود!!!

ان‌شاءالله ذاکری را خدا آزاد می‌کند.

نکته مهم: درج مطالب وبلاگ‌ها و سایت‌ها لزوماً به معنای تأیید محتوای آنها از سوی خبرگزاری فارس نیست.
برچسب ها :
کاش نام “ذاکری” ,  “هاشمی” بود , 

موضوع :
جهان اسلام , جوانان , فتنه 88 , عبرت , اخبار , خبر ,