پایگاه خبری تحلیلی ارزشی ها : فعالان حوزه زنان و خانواده در بیانیه‌ای،قتل زنان و کودکان افغان به دست سرباز آمریکایی را محکوم کردند.به گزارش خبرگزاری فارس، بیش از ۶۰۰ فعال حوزه زنان و خانواده در بیانیه ای ضمن عرض تسلیت به دولت و ملت افغانستان به ویژه خانواده های داغدار خواستار ترک خاک کشور اسلامی افغانستان توسط نیروهای آمریکائی شده اند.

در این بیانیه آمده است : تا زمانی که نیروهای بیگانه در این کشور اسلامی حضور دارند علاوه بر اهانت به کتاب شریف و گرانقدر مسلمانان ، جان و مال و ناموس مسلمانان در امان نبوده و تنها راه حل این معضل ، ترک خاک کشور اسلامی افغانستان توسط نیروهای آمریکائی است .

در این بیانیه همچنین از سازمان ملل خواسته شده است ضمن موضع گیری و محکومیت این فاجعه انسانی و نقض آشکار حقوق بشر ، برای خروج نیروهای بیگانه و متجاوز از افغانستان قطعنامه صادر نماید.

بیانیه فوق توسط تعدادی از زنان فعال در حوزه های زیر امضا و تائید شده است.

سازمانهای مردم نهاد زنان ، حوزه های علیمه خواهران ، دانشجویان ، خبرنگاران ، مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ، شورای فرهنگی اجتماعی زنان ، فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ، زنان عضو شوراهای اسلامی کشور ، مدیران دفاتر امور بانوان استانداری‌ها و دفاتر امور بانوان وزارتخانه ها.
برچسب ها :
با انتشار بیانیه‌ای ۶۰۰ فعال حوزه زنان جنایت سرباز آمریکایی را محکوم کردند , 

موضوع :
جهان اسلام , حقوق بشر آمریكایی , آمریكا , اخبار , خبر ,